درباره‌ مبین‌نت

شرکت ارتباطات مبین‌نت را بیشتر بشناسید

آشنایی با شرکت ارتباطات مبین‌نت

تاریخچه‌ مبین‌نت

شرکت ارتباطات مبین‌نت با هدف تبدیل شدن به انتخاب نخست مشتریان خدمات داده، ارتقای روزافزون سطح کیفی خدمات، با محوریت ارائه‌ خدمات ارتباطی باندپهن بی‌سیم در مقیاس کشوری، در آذر ماه سال ۱۳۸۷ تأسیس شد. این شرکت موفق شد در دهم بهمن سال ۱۳۹۵، شبکه بی‌سیم سراسری خود را بر بستر فناوری TD-LTE راه‌اندازی کند. همگام با ارائه اینترنت خانگی طیف وسیعی از خدمات ارتباطی و اینترنتی سازمانی نیز مبین‌نت را به‌عنوان بزرگترین اپراتور بی‌سیم در حوزه خدمات سازمانی مطرح کرده است. راه‌اندازی یک مرکزداده‌ مجهز این امکان را برای مبین‌نت ایجاد کرد تا بتواند در کنار ارائه‌ اینترنت پرسرعت بی‌سیم ثابت (TD-LTE)، خدمات اینترنت اختصاصی، شبکه‌های گسترده‌ی ارتباطی و اینترنت مدیریت شده، طیف وسیعی از خدمات مرکز داده نظیر سرورهای مجازی و اختصاصی را نیز ارائه کند. در سال‌های اخیر خدمات مبتنی‌بر اینترنت اشیاء و رایانش ابری نیز به سبد محصولات مبین‌نت افزوده شده و خدمات یکپارچه‌ای را در حوزه‌های خدمات خانگی، اداری و سازمانی ایجاد کرده است.
ارائه خدمات ارتباطی به چندین هزار Node سازمانی، خدمات هوشمند و مدیریت‌شده و بسیاری دیگر از راهکارهای ارزش‌افزوده، مبین‌نت را به انتخاب نخست سازمان‌ها، ارگان‌های دولتی و کسب‌وکارهای کوچک و بزرگ کشور تبدیل کرده است.

مبین‌نت در قاب دوربین

مبین‌نت در سال ۱۳۹۷ ده‌سالگی فعالیت خود را جشن گرفت. در این ویدیو تلاش‌های مبین‌نت برای ارائه خدمات به مشترکین خانگی و مشتریان سازمانی را مشاهده می‌کنید. مبین‌نت با تکیه بر فناوری TD-LTE، شبکه بی‌سیم سراسری، لینک‌های رادیویی و مرکزداده مجهز خود طیف وسیعی از خدمات ارتباطی، اینترنتی، دیجیتال و مرکزداده را ارائه می‌کند.

نشریات مبین‌نت

 

دریافت لوگو شرکت ارتباطات مبین‌نت

درصورتی‌که به دریافت لوگوهای رسمی شرکت ارتباطات مبین‌نت احتیاج دارید می‌توانید آن‌ها را از بخش زیر دانلود کنید.