هم‌مسیر سبز ما باش...

درباره ما

در روزهای برفـــی زمستان 1387 داستان مبین‌نت آغاز شد. اینترنت و خدمات ارتباطی اتفاقات جذابــی برای روایت شدن داشت؛ در ابتدای راه، خدمات ارتباطــی اینترنت بی‌سیم وایمکس را برای اولین بار در کشور ارائـــه دادیم. چیزی نگذشت که همگام با سرعت رشد و توسعه در حوزه فناوری و ارتباطات، خدمات خود را به فناوری پرسرعت LTE ارتقا دادیم. به خدمات اینترنت خانگـــی اکتفا نکردیم و با ورود به حوزه فناوری رایانش ابری و اینترنت اشیا و به پشتوانه تجربه‌ اندوخته، سیستم‌های هوشمندسازی متنوعی را طراحی و راه‌اندازی کرده‌ایم. قصه مبین‌نت راوی‌های خلاق، پرتلاش و هوشمندی دارد که در تمام این سال‌ها کنار مبین‌نت بودند تا مسیر سبز تحول دیجیتال را برای بیش از 500 هزار مشترک خانگی و هزاران کسب‌وکار در سراسر کشور ترسیم کنند. شما هم می‌توانید به ما بپیوندید تا بخشی از این قصه را از زبان شما بشنویم.

ارزش‌های ما

وجود ارزش‌ها و پای‌بندی‌ به آن‌ها به ما کمک می‌کند تا در کنار هم، مسیر همواری را تا رسیدن به اهدافمان طی کنیم. عملکرد تک تک اعضای خانواده مبین‌نت به این ارزش‌ها معنا و اعتبار می‌بخشد.

نتیجه‌گرایی

نتیجه‌گرایی

مشتری‌مداری

مشتری‌مداری

پاسخگویی

پاسخگویی

شفافیت

شفافیت

نوآوری

نوآوری

ماموریت ما

ماموریت ما

ارتقای زندگی و کسب‌وکار دیجیتال با ارائه نوآوری‌های حوزه فناوری و ارتباطات ماموریت اصلی ماست تا مشترکان خانگی و سازمانی ما با جریان رو به رشد تحول دیجیتال همراه شوند. در تلاشیم خدمات خود را در تمام نقاط کشور توسعه دهیم تا هیچ گوشه‌ای از کشور از ارتباطات پایدار و سراسری بی‌بهره نباشد.

مزایای همکاری با ما

مزایای همکاری با ما

سرمایه انسانی مبین‌نت ارزشمندترین منابع سازمان است؛ برای آرامش، رشد و پویایی‌ آن‌ها، فضایی فراهم کرده‌ایم تا لحظه‌های لذت‌بخشی را در هیاهوی موفقیت‌ها و چالش‌ها تجربه کنند.

صندوق وام کارکنان
صندوق وام کارکنان
ارائه خدمات پزشکی
ارائه خدمات پزشکی
سیم‌کارت و مودم طرح همکار
سیم‌کارت و مودم طرح همکار
هدایای مناسبتی
هدایای مناسبتی
برنامه آموزش و توسعه کارکنان
برنامه آموزش و توسعه کارکنان
بیمه تکمیلی
بیمه تکمیلی
پاداش ارزیابی عملکرد
پاداش ارزیابی عملکرد
وعده ناهار
وعده ناهار

فرصت‌هایی برای از نو سبز شدن

مبین‌نت در مسیر تحول دیجیتال و خلق تجربه‌ای رضایت‌بخش و جذاب برای مشتریان خود، به دنبال نیروهای متخصص، پویا و اخلاق‌مدار است و تلاش می‌کند فضای مطلوبی برای رشد و بالندگی ایجاد کند. ما سرمایه‌های انسانی خود را از بین بهترین‌ها انتخاب می‌کنیم، امیدواریم شما یکی از آن‌ها باشید.

مسیر شما تا مبین‌نت

مسیر شما تا مبین‌نت

بررسی رزومه 1
بررسی رزومه
مصاحبه تخصصی 2
مصاحبه تخصصی
مصاحبه رفتاری 3
مصاحبه رفتاری
بررسی سوابق فردی 4
بررسی سوابق فردی
جلسه پیشنهاد حقوقی 5
جلسه پیشنهاد حقوقی
شروع به کار 6
شروع به کار

سوالات متداول

چگونه می توان از فرصت های شغلی مبین نت مطلع شد

آیا می توانم هم زمان برای چند فرصت شغلی درخواست همکاری بدهم

فرآیند استخدام در مبین نت چقدر زمان می برد

آیا امکان دورکاری وجود ندارد

پس از استخدام، تا چه مدت امکان جابجایی وجود ندارد