نمایشگاه الکامپ 26

بدون نیاز به خط تلفن و فقط با اتصال مودم به پریز برق، در سراسر ایران به اینترنت نسل چهارم ثابت (TD-LTE) که آخرین فناوری اینترنت است متصل شوید و از سرعت تا 40 مگابیت بر ثانیه لذت ببرید. اینترنت TD-LTE مبین‌نت محدودیت‌های مخابراتی، محدودیت‌های مکانی و عدم امکان جابه‌جایی را برطرف کرده و مناسب‌ترین اینترنت برای بازی آنلاین، دانلود زیاد، تماشای آنلاین ویدیو، استفاده از شبکه‌های اجتماعی و سایر استفاده‌های حرفه‌ای از اینترنت است.

طرح‌های ورود اینترنت LTE

فرم ثبت درخواست

برای درخواست سرویس‌ اینترنت پرسرعت LTE لطفا طرح مورد نظر را انتخاب کرده و سپس فرم زیر را با اطلاعات صحیح تکمیل فرمایید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم.

طرح انتخاب شده:

*
*

سوالات متداول

اینترنت LTE چیست؟
مزایای اینترنت LTE نسبت به ADSL چیست؟
مزایای اینترنت LTE نسبت به اینترنت موبایل چیست؟
مزایای اینترنت TD-LTE مبین نت نسبت به سایر شرکتها چیست؟
اینترنت رومیزی

اینترنت پرسرعت مبین‌نت با خیال راحت

اینترنت بی‌سیم LTE آخرین تکنولوژی ارائه اینترنت پرسرعت در کشور مبتنی‌بر نسل ۴.۵ است که با سرعت تا ۴۰ مگابیت بر ثانیه، مناسب‌ترین اینترنت برای بازی آنلاین، دانلود زیاد ، تماشای آنلاین ویدیو، استفاده از شبکه‌های اجتماعی و سایر استفاده‌های حرفه‌ای از اینترنت است. یکی از بزرگترین مزیت فناوری LTE نسبت به دیگر فناوری‌های ارائه‌ی اینترنت، پینگ پایین آن است. اما درکنار اینها LTE مبین نت باتکیه بر نسل 4.5، مزیتهای دیگری نیز نسبت به اینترنت ADSL و اینترنت موبایل دارد. شما هم به جمع صدها هزار مبین‌نتی بپیوندید و سرعت پایدار اینترنت را تجربه کنید. کافی است فرم درخواست بالا را تکمیل فرمایید.

اینترنت رومیزی