آنلاین و با کیفیت

اگر جزو کاربران حرفه‌ای اینترنت هستید و درکنار سرعت بالا نیاز به یک اینترنت بدون تأخیر دارید، LTE مبین‌نت بهترین گزینه برای شما است. این فناوری اینترنت بی‌سیم ثابت با افزایش چند برابری ظرفیت پهنای باند، سرعت تا ۱۰ برابر بیشتر را در اختیار شما قرار می‌دهد که برای تماشای آنلاین جام جهانی، دانلود و آپلود فایل‌های حجیم، استریم آنلاین بازی‌ها، وب‌گردی و استفاده از شبکه‌های اجتماعی بسیار مناسب است.LTE اینترنت نسل ۴.۵ است و برخلاف اینترنت ADSL، بدون نیاز به خط تلفن تنها با استفاده از مودم و سیم‌کارت، اینترنت پرسرعت ثابت را در اختیار شما قرار می‌دهد.

همه هیجان شروع جام جهانی رو داریم و میخوایم این‌بار این هیجان رو آنلاین تجربه‌اش کنیم. بازی به بازی رو میتونی با اینترنت پرسرعت (تا 40 مگابیت بر هر ثانیه) مبین نت تماشا کنی. اونم با کیفیت FULL HD و نگران لودینگ هم نباشی.

طرح‌های ورود اینترنت LTE

فرم ثبت درخواست

برای درخواست سرویس‌ اینترنت پرسرعت LTE لطفا طرح مورد نظر را انتخاب کرده و سپس فرم زیر را با اطلاعات صحیح تکمیل فرمایید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم.

طرح انتخاب شده:

*
*

سوالات متداول

جایزه PS5 چگونه به من تعلق پیدا خواهد کرد
اینترنت LTE چیست؟
مزایای اینترنت LTE نسبت به ADSL چیست؟
مزایای اینترنت LTE نسبت به اینترنت موبایل چیست؟
مزایای اینترنت TD-LTE مبین نت نسبت به سایر شرکتها چیست؟

اینترنت پرسرعت مبین‌نت با خیال راحت

اینترنت بی‌سیم LTE آخرین تکنولوژی ارائه اینترنت پرسرعت در کشور مبتنی‌بر نسل ۴.۵ است که با سرعت تا ۴۰ مگابیت بر ثانیه، مناسب‌ترین اینترنت برای بازی آنلاین، دانلود زیاد ، تماشای آنلاین ویدیو، استفاده از شبکه‌های اجتماعی و سایر استفاده‌های حرفه‌ای از اینترنت است. یکی از بزرگترین مزیت فناوری LTE نسبت به دیگر فناوری‌های ارائه‌ی اینترنت، پینگ پایین آن است. اما درکنار اینها LTE مبین نت باتکیه بر نسل 4.5، مزیتهای دیگری نیز نسبت به اینترنت ADSL و اینترنت موبایل دارد. شما هم به جمع صدها هزار مبین‌نتی بپیوندید و سرعت پایدار اینترنت را تجربه کنید. کافی است فرم درخواست بالا را تکمیل فرمایید.