همکاری با مبین‌نت

به جمع مبین‌نتی‌ها بپیوندید.

همکاری با مبین‌نت

چرا مبین‌نت؟

مبین نت، به عنوان یک اپراتور پیشرو در صنعت تلکام، همواره به سرمایه ی انسانی خود به مثابه ارزشمندترین منابع سازمان نگریسته است و از این رو (تلاش برای ارتقاء سطح دانش و توانمندی های سرمایه انسانی خود) را به عنوان یک هدف بنیادین تعریف نموده است. حاصل این تفکر، ایجاد سازمانی خلاق، پویا و نوآور متشکل از بیش از ۵۰۰ پرسنل است که اکثریت قریب به اتفاق این نیروها جوان و دارای تحصیلات عالی می باشند که از بهترین دانشگاه های کشور فارغ التحصیل شده اند. طبق تخمین های انجام شده، شرکت ارتباطات مبین نت در کنار کارآفرینی مستقیم، بین ۵.۰۰۰ الی ۶.۰۰۰ فرصت شغلی نیز به طور غیرمستقیم ایجاد نموده است.

 

 

تعادل کار و زندگی

نظر به نقش کلیدی خانواده و در راستای حفظ و نگهداشت کارکنان، توجه به تعادل کار و زندگی از اولویت های ما در افزایش رضایت کارکنان است. ما خانواده کارکنان را نیز در طراحی سیستم پرداخت مزایا و جبران خدمات مدنظر قرار می دهیم و سعی می کنیم در محیطی سالم و پویا، شرایطی انعطاف پذیر همراه با برنامه های متنوعی را برای کارکنان فراهم نماییم. برخی عنواین این برنامه ها عبارتند از:

  • کنترل ساعات اضافه کاری کارکنان
  • تکریم خانواده کارکنان در مناسبت های مختلف مانند دانش آموزان برتر
  • اهدای هدایا به مناسبت های مختلف از جمله ازدواج همکار، تولد فرزند
  • فراهم آوردن تسهیلات رفاهی، ورزشی و تفریحی برای کارکنان و خانواده ایشان از جمله هتل، باشگاه های ورزشی و رستوران های خانوادگی

ارزش‌های سازمانی

رهبران سازمان با هدف حمایت از ارزش های سازمانی و ایفای نقش الگو در این زمینه، با الگوبرداری از مدل های تعالی سازمانی و تدوین نقشه راه سرآمدی سازمان، راهکارهای اشاعه ارزش ها در سازمان را تعیین وحمایت نموده اند.

 

روش‌های همکاری

در راستای تحقق اهداف کلان سازمان در خصوص ارتقای انگیزه کارکنان و ایجاد تعلق سازمانی و با عنایت به ارزش سازمانی، و به منظور حفظ و نگهداشت منابع انسانی و تقویت تعلق خاطر آنان به شرکت با جبران شایسته و نظام مند خدمات کارکنان و ایجاد رابطه برد – برد بلند مدت با کارکنان اقدام به ایجاد و بهبود مستمر سبد جبران خدمات مناسب با مشاغل سازمانی نموده ایم. از حقوق و مزایای نقدی چون مزایای ثابت، انواع پاداشهای متناسب با عملکرد و صندوق پس انداز وام گرفته تا مزایای غیرنقدی نظیر انواع بیمه های درمانی، برنامه های حمایتی و پزشکی و …

  • چگونه درخواست همکاری با مبین نت را ارسال نمایم؟ جهت ارسال رزومه کلیک کنید
  • با وجود اینکه نمی توانم فرصت شغلی را در وب سایت شما پیدا کنم آیا باز هم می توانم درخواست بدهم؟ با توجه به اینکه سیاستهای استخدامی شرکت هر ساله و در هر فصل برای مشاغل مختلف متفاوت است فرم درخواست همکاری را به دقت تکمیل نمایید. همکاران ما پس از بررسی رزومه ها بر اسا رشته تحصیلی، سابقه کار و اطلاعات فرم، رزومه را به منظور بررسی و اعلام نظر برای واحدهای مربوطه اسال می کنند.
  • چطور می‌توانم فرصت‌های شغلی مورد نیاز مبین‌نت را ببینم؟ شما می‌توانید با کلیک بر روی دکمه فرصت‌های شغلی در زیر، تمامی عناوین شغلی مورنیاز مبین‌نت را مشاهده فرمایید.