ترافیک رایگان و نیم‌بها

ترافیک مصرفی خود را کاهش دهید
رایگان فیلم و کارتون تماشا کنید

وب‌سایت‌های رایگان

شرکت ارتباطات مبین‌نت در راستای ارائه خدمات مطلوب‌تر و افزایش رضایت مشترکین خود، اقدام به همکاری با وب‌سایت دیجیتون کرده است. مشترکین عزیز TD-LTE مبین‌نت می‌توانند انیمیشن های مورد علاقه خود را در هر زمان و موقعیتی با کیفیت بالا از طریق وب سایت و اپلیکیشن سایت مذکور بدون کسر ترافیک تماشا کنند. اگر شما مشترک TD-LTE مبین نت هستید؛ برای ثبت نام و استفاده از سرویس های فوق «بدون استفاده از حجم مصرفی» کافی است از طریق سایت زیر اقدام نمایید.

وب‌سایت‌های نیم‌بها

خرسندیم به اطلاع برسانیم با توجه به استقبال بسیار بالا از خدمات اینترنت TD-LTE و با هدف گسترش فرهنگ استفاده از شبکه ملی اطلاعات، شرکت ارتباطات مبین‌نت اقدام به محاسبه ترافیک نیم‌بها در شبکه TD-LTE برای بیش از ۱۰۰۰۰ وب‌سایت پربازدید و منتخب ایرانی نموده است. برای مشاهده لیست وب‌سایت‌های منتخب داخلی با ترافیک نیم‌بها اینجا کلیک کنید.

همچنین ترافیک پیام رسان های داخلی شامل بیسفون پلاس، سروش، آی گپ، لنزور، جیک و پیک، بله، ایتا و گپ به صورت یک سوم محاسبه می گردد.
نکته :لطفا توجه داشته باشید در صورت بازدید از وب‌سایت‌های مذکور و اتصال به سرور اصلی آن‌ها ترافیک مصرفی به صورت نیم‌بها کسر می‌گردد و در صورت ارجاع به سرورهایی خارج از لیست وب‌سایت‌های منتخب، ترافیک مصرفی به صورت عادی محاسبه می‌گردد.