اخبار و مقالات

تازه‌ترین اخبار و مقالات مبین‌نت را مشاهده کنید.

۱۶:۵۰:۴۲ ۱۴۰۱-۰۳-۱۸

گزارش تصویری حضور مبین‌نت در نمایشگاه فارس 1401

نمایشگاه الکامپ، تلکام و شهر هوشمند فارس فرصتی برای فعالان صنعت ارتباطات و فناوری اطلاعات، شرکت‌های دانش‌بنیان و سرمایه‌گذاران حوزه هوشمندسازی شهری ایجاد کرد تا جدیدترین محصولات و خدمات خود را در معرض عموم به نمایش بگذارند. مبین‌نت نیز با تیم‌های فروش انبوه و فروش سازمانی  خود از 9 تا 12 خرداد 1401 در این رویداد حضور داشت تا علاوه بر گسترش و قوی‌تر کردن تعامل خود را مشترکان شخصی، سازمان‌ها و صنایع فعال در حوزه فناوری، به معرفی توانمندی‌ها و دستاوردهای خود در زمینه فناوری‌های ارتباطی و اینترنتی و راهکارهای هوشمندسازی بپردازد.

شرکت‌ها و نهادهای استانی  از غرفه مبین‌نت  بازدید کردند و با کارشناسان مجموعه به گفت‌وگو پرداختند. مدیران سازمان‌های مختلف از جمله رییس کمیسیون هوشمندسازی شورای شهر، رییس اداره کل فناوری ICT استان فارس، رییس فاوای شهرداری، مدیر سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، رییس هیئت‌مدیره ITMC و سایر مقامات و مسئولان نهادها با حضور در غرفه مبین‌نت با راهکارهای فناورانه و جدید مبین‌نت آشنا شدند. مبین‌نت در سال‌های اخیر تلاش کرده است تا علاوه بر خدمات اینترنتی از توانمندی کارشناسان خود در حوزه فناوری‌های ارتباطی و ابری نیز استفاده کند و این سرویس‌ها را در اختیار تعداد وسیعی از مشترکان شخصی و سازمانی قرار دهد.

یکی دیگر از اهداف مبین‌نت برای حضور در این رویداد، گسترس تعاملات با عاملیت‌های فروش فعلی و جذب عاملیت‌های جدید بود تا بیشتر از گذشته خدمات و محصولات خود را در اختیار مشترکان بیشتری در سراسر کشور قرار دهد. علاقه‌مندان به فعالیت به‌عنوان عامل فروش محصولات و خدمات مبین‌نت با مراجعه به غرفه با کارشناسان تبادل‌نظر کردند تا اطلاعات موردنظر خود را برای شروع فعالیت در این حوزه دریافت کنند.

مبین‌نت این رویداد نمایشگاهی را با حضور پرشور بازدیدکنندگان از غرفه به پایان رساند.