اخبار و مقالات

تازه‌ترین اخبار و مقالات مبین‌نت را مشاهده کنید.

۰۳:۲۱:۰۰ ۱۳۹۶-۰۷-۱۹

تله‌کام 96 و طرح‌های ویژه برای مشترکین TD-LTE

شرکت ارتباطات مبین‌نت به‌رسم دوره‌های پیشین با طرح‌های ویژه در هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی صنایع مخابرات و اطلاع‌رسانی ایران تله‌کام 96 حاضر خواهد شد. در این دوره مبین‌نت درکنار ارائه‌ی طرح‌های ویژه در وایمکس و TD-LTE، ارائه‌ی راهکارهای ارتباطی و طرح‌های اینترنت با پهنای باند اختصاصی را نیز برای سازمان‌ها و کسب‌وکارهای مختلف ارائه می‌نماید. یکی از طرح‌های ارائه‌شده در این نمایشگاه مربوط به خرید مودم با 20 درصد تخفیف ویژه‌ است که در قالب آن، مشترکین می‌توانند اینترنت پرسرعت تا 40 مگابیت بر ثانیه را با 10 گیگابایت حجم روزانه و 10 گیگابایت حجم شبانه با 104 هزارتومان تجربه کنند. TD-LTE مبین‌نت در روزهای برگزاری نمایشگاه با طرح یک‌ساله 400 گیگابایت روزانه و 400 گیگابایت شبانه نیز ارائه می‌شود.

ارتقای مودم‌های وایمکس به TD-LTE نیز در روزهای نمایشگاه انجام می‌شود. در این طرح دارندگان مودم‌های دوگانه (Dual) وایمکس به رایگان و دارندگان سایر مودم‌ها نیز با پرداخت 50,000 تومان می‌توانند اینترنت خود را به TD-LTE ارتقا داده و از مزایای اینترنت تا 40 مگابیت سرعت بهره‌مند شوند.

از هیجان انگیز‌ترین رویدادهای نمایشگاه طرح مربوط به معرفی دوستان و دریافت هدیه برای مشترکین TD-LTE است. در قالب این طرح مشترکین TD-LTE می‌توانند با مراجعه به غرفه‌ی مبین‌نت در نمایشگاه یا صفحه‌ی مشترکین خود در My.mobinnet.ir نام، نام خانوادگی و شماره‌ی تلفن همراه دوستان خود را وارد کرده و 72 ساعت پس از نصب موفق سرویس TD-LTE برای فرد معرفی شده، 20 گیگابایت حجم هدیه دریافت نمایند. این طرح هم‌زمان با نمایشگاه تله‌کام در سایر شهرهای تحت پوشش TD-LTE نیز اجرا خواهد شد.

هجدهمین دوره‌ی نمایشگاه بین‌المللی تله‌کام از 24 تا 27 مهرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار خواهد شد و غرفه‌ی شرکت ارتباطات مبین‌نت در سالن‌های 8 و 9 این نمایشگاه از ساعت 9 صبح الی 17 میزبان علاقمندان خواهد بود.