اخبار و مقالات

تازه‌ترین اخبار و مقالات مبین‌نت را مشاهده کنید.

۰۱:۰۶:۰۰ ۱۳۹۷-۱۲-۲۸

چگونه در تعطیلات نوروز اینترنت خوبی داشته باشیم؟

معمولاً در زمان تعطیلات عید موقعیت خوبی برای استفاده‌ی همگانی از اینترنت ایجاد می‌شود اما با اینترنت حجمی و نگرانی از تمام شدن اعتبار شاید استفاده از اینترنت به‌صورت دسته‌جمعی پرهزینه باشد اما نگران نباشید این مشکل هم راهکاری دارد. در ادامه روش‌های استفاده‌ی راحت از اینترنت TD-LTE مبین‌نت در ایام نوروز را باهم مرور خواهیم کرد.
1. گیگ‌پک برای مدیریت هزینه‌ی شما
معمولاً استفاده‌ از اینترنت پرسرعت، مصرف اینترنت شما را افزایش می‌دهد مبین‌نت برای کم‌هزینه کردن اینترنت برای مشترکین خود گیگ‌پک‌های ویژه‌ای در بازه‌های زمانی متفاوت ارائه می‌کند. برای عید نوروز هم دو گیگ‌پک یکی 13 روزه و دیگری پنج‌روزه با قیمت‌هایی بسیار عالی در اختیار مشترکین قرار گرفته است. اگر جزو کارمندانی هستید که فقط 5 روز ابتدایی را سرکار نمی‌روند، این گیگ‌پک مناسب شما است. پرداخت 19 هزار تومان برای خرید 50 گیگ اینترنت پرسرعت پیشنهاد هیجان‌انگیز مبین‌نت برای روزهای ابتدایی است اما اگر دوست دارید در کل روزهای تعطیل اینترنت پرسرعت داشته باشید می‌توانید با خرید گیگ‌پک 13 روزه با حجم 130 گیگ و قیمت 39 هزار تومان تقریباً تمام تعطیلات اینترنت کم‌هزینه‌ای داشته باشید. تنها باید توجه کنید که هر دو گیگ‌پک به‌محض خرید فعال می‌شوند پس مصرف اینترنت خود را مدیریت کنید.
2. عیدی را فراموش نکنید.
مبین‌نت درکنار گیگ‌پک، به مشترکین خود عیدی هم داده است. 3 گیگ اینترنت پرسرعت 1 روزه، حجم هدیه‌ای است که در حساب کاربری تمام مشترکین TD-LTE ذخیره شده است. شما با ورود به صفحه‌ی خود در My.mobinnet.ir در قسمت بانک هدایا می‌توانید این هدیه را در زمان دلخواه فعال کنید.
3. پشتیبانی همیشه آنلاین است!
اگر مودم خود را جابه‌جا نکرده باشید قاعدتاً نباید در استفاده از اینترنت خود به مشکلی بر بخورید اما اگر مشکلی داشتید، برخلاف زمان تعطیلات که معمولاً دسترسی به پشتیبانی سخت می‌شود، مبین‌نت از چند راه مختلف دریافت خدمات پشتیبانی را برای شما مقدور کرده است. مانند همیشه تلفن سراسری 1575 و کارشناسان مبین‌نت در تمام روزها و ساعات پاسخگوی مشترکین خواهند بود. درکنار آن وب‌سایت مبین‌نت و سامانه‌ی My.mobinnet.ir هم قابلیت ثبت تیکت از مشکلات احتمالی را دارند. واحد پیشخوان مبین‌نت نیز در تمام روزهای تعطیل و در ساعات اداری به‌صورت حضوری پاسخگوی مشترکین است و مشکلات آن‌ها را  برطرف می‌کند.
4. هیجان در مسابقه‌ی نوروزی
مبین‌نت در شبکه‌های اجتماعی نیز عید را برای شما خاطره‌انگیز کرده است. در طول روزهای عید با هر پُست اینستاگرامی مبین‌نت با موضوع معرفی مناطق گردشگری شهرهای مختلف، نظرات خود پیرامون اماکن جذاب آن شهر را به‌صورت کامنت بنویسید تا در روز بیستم فروردین از بین آن‌ها قرعه‌کشی شده و پنج برنده‌ی گیگ‌پک ده‌روزه با حجم 100 گیگ مشخص شوند.
مبین‌نت در ارائه‌ی خدمات خود مصمم به تأمین رضایت مشترکین است و در این راه از هیچ تلاشی فروگذار نمی‌کند. ارائه‌ی به‌روزترین فناوری اینترنت بی‌سیم ثابت تحت‌پوشش TD-LTE قراردادن بیش از 57 شهر کشور و بهینه‌سازی مستمر این شبکه، خود گواه فعالیت مستمر مبین‌نت در این مسیر بوده است. برای مشترکین خود و تمامی مردم این سرزمین کهن آرزوی سالی سرشار از موفقیت و سلامتی داریم و امیدواریم در سال جدید بهترین‌ها در انتظار شما باشد.