اخبار و مقالات

تازه‌ترین اخبار و مقالات مبین‌نت را مشاهده کنید.

۱۳:۲۰:۰۰ ۱۳۹۹-۰۸-۰۷

مبین‌نت برترین اپراتور حوزه اینترنت بی‌سیم ثابت در تهران و مراکز استان‌ها شد

مبین‌نت براساس اعلام رسمی وب‌سایت رگولاتوری، به عنوان برترین اپراتور حوزه اینترنت پرسرعت بی‌سیم ثابت در تهران و مراکز استان‌ها معرفی شد.

بر اساس گزارش سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در زمینه رضایت‌سنجی از کاربران اینترنت در 6 ماهه نخست سال 1399، مبین‌نت با کسب بهترین شاخص در امتیازدهی رضایت کاربران حرفه‌ای اینترنت در مراکز استان‌ها از جمله تهران، رتبۀ نخست را در بین اپراتورهای اینترنت بی‌سیم ثابت به خود اختصاص داد.

شرکت ارتباطات مبین‌نت در مجموع با کسب امتیاز 15.3 توانست به عنوان برترین ارائه دهنده اینترنت پرسرعت بی‌سیم ثابت در شهر تهران شناخته شود. تجمیع نتایج  حاصل از گزارش سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی در مراکز استان‌ها حاکی از برتری مبین‌نت است، این اپراتور با کسب امتیاز 11.97 از سایر رقبای ارائه دهنده اینترنت پرسرعت بی‌سیم ثابت پیشی گرفت.

گزارش اخیر رگولاتوری نشان می‌دهد که مبین‌نت در مناطقی که مصرف کاربران در آن بیشتر بوده است توانسته رضایت کاربران بیشتری را جلب سازد.

«سامانه ارزیابی میزان رضایتمندی کاربران حوزه سرویس‌های فناوری اطلاعات» رگولاتوری، به نشانی itmon.cra.ir/Satisfaction  نظرسنجی از کاربران اینترنت در ایران را انجام می‌دهد. سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به‌صورت دوره‌ای گزارشات دقیقی از میزان رضایت کاربران نسبت به اپراتورهای ارائه دهنده اینترنت منتشر می‌کند. کاربران اینترنتی با مراجعه به این آدرس، می‌توانند ضمن مشاهده نتایج نظرسنجی دوره‌های گذشته، نظر خود را نسبت به وضعیت فعلی سرویس اینترنت خود نیز اعلام کنند.

مبین‌نت با سابقه‌ای فراتر از 10 سال،آخرین فناوری اینترنت بی‌سیم یعنی TD-LTE را در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد و هر دوره موفقیت‌هایی در زمینه کسب رضایت کاربران خود کسب می‌کند. مشترکین مبین‌نت می‌توانند اینترنت با سرعت تا 40 مگابیت بر ثانیه را بدون نیاز به خط تلفن تجربه کنند.

بررسی دقیق گزارش اخیر رگلاتوری در 6 ماه نخست سال99 نیز نشان می‌دهد که کاربران حرفه‌ای اینترنت در مراکز استان‌هایی از جمله تهران، رضایت بیشتری نسبت به سایر ارائه دهندگان اینترنت بی‌سیم ثابت در کشور داشته‌اند.