سرویس موبینیو چیست؟

مبینیو به عنوان یک سرویس نظارت تصویر ابری می‌تواند تصاویر دوربین‌های مداربسته شما را بدون نیاز به هرگونه تجهیزات اضافه بر بستر شبکه اینترنت در یک فضای ابری کاملا امن ذخیره و نگهداری کند. همچنین مبینیو این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا از هر نقطه جغرافیایی و در هر لحظه‌ای که نیاز به تصاویر ضبط شده توسط دوربین‌های محل کار یا سکونت خود دسترسی داشته و به آسانی از طریق اپلیکیشن موبایل یا صفحات وب آنها را مدیریت کنید.

 

مزیت های سرویس نظارت تصویری مبینیو

کاربران می‌توانند فارغ از مکانی که در آن قرار دارند تصاویر دوربین‌های محل کار یا زندگی خود را از طریق صفحات وب یا اپلیکیشن گوشی موبایل ببینند. همچنین مشتریان مبینیو می‌توانند از طریق هشدارهایی که بر روی اپلیکیشن موبایل خود دریافت خواهند کرد، بلافاصله از اتفاقات رخ داده در محل نصب دوربین‌های مداربسته خود آگاه شوند و اقدامات لازم را در همان لحظه انجام دهند.

  • مدیریت نمایش و کنترل دوربین ها
  • ذخیره سازی تصاویر در فضای امن ابری
  • مدیریت تصاویر ذخیره شده

دوربین مدار بسته ابری هوشمند

بسته های سرویس پایش و نظارت تصویر ابری (مبینیو)

پرسش های متداول پرسش های متداول

پرسش و پاسخ

آیا نیاز به خرید تجهیزات اضافه نظیر DVR و NVR وجود دارد؟
خیر. با خرید سرویس نظارت تصویری ابری مبینیو نیازی به خرید هیچگونه تجهیزاتی نخواهید داشت
سرویس مبینیو از چه دوربین‌هایی پشتیبانی می‌کند؟
آیا برای نصب و راه اندازی آموزش وجود دارد؟
پشتیبانی از سرویس به چه صورت است؟

به نیازهای شما پاسخ داده‌ایم

تصویر را به صورت کاملا رمزنگاری شده در فضای ابری ذخیره کنید

برخلاف سرویس های نظارت تصویری معمولی که برای ذخیره سازی تصاویر خود نیاز به تجهیزات و حافظه های جانبی دارند در سرویس نظارت تصویر ابری مبینیو ، تصاویر بصورت کاملا رمزنگاری شده بر روی فضای امن اختصاصی کاربر در مبین نت ذخیره می شوند و با این کار احتمال وقوع تهدیداتی مانند سرقت حافظه یا تخریب آن توسط سارقین آتش سوزی و … برطرف می شود.