آشنایی با اینترنت پرسرعت LTE

درباره جدیدترین تکنولوژی اینترنت بیشتر بدانید

به نیازهای شما پاسخ داده‌ایم

اینترنت ثابت LTE

اگر جزو کاربران حرفه‌ای اینترنت هستید و درکنار سرعت بالا نیاز به یک اینترنت بدون تأخیر دارید، LTE مبین‌نت بهترین گزینه برای شما است. این فناوری اینترنت بی‌سیم ثابت با افزایش چند برابری ظرفیت پهنای باند، سرعت تا ۱۰ برابر بیشتر را در اختیار شما قرار می‌دهد که برای تماشای آنلاین فیلم و سریال، دانلود و آپلود فایل‌های حجیم، استریم آنلاین بازی‌ها، وب‌گردی و استفاده از شبکه‌های اجتماعی بسیار مناسب است.LTE اینترنت نسل ۴.۵ است و برخلاف اینترنت ADSL ، بدون نیاز به خط تلفن تنها با استفاده از مودم و سیم‌کارت، اینترنت پرسرعت ثابت را در اختیار شما قرار می‌دهد. سرعت بالا و پایداری چشمگیر LTE مبین‌نت، این فناوری را بهترین انتخاب کاربران حرفه‌ای اینترنت در ایران کرده است.

مزایای اینترنت ثابت LTE

یکی از بزرگترین مزیت فناوری LTE نسبت به دیگر فناوری‌های ارائه‌ی اینترنت، پینگ پایین آن است. اما درکنار اینها LTE مبین نت باتکیه بر نسل 4.5، مزیتهای دیگری نیز نسبت به اینترنت ADSL و اینترنت موبایل دارد.

 

LTE در مقایسه با ADSL

تا ۱۰ برابر آپلود سریع‌تر از ADSL

تا ۱۰ برابر دانلود سریع‌تر از ADSL

بدون نیاز به خط تلفن ثابت یا همراه

بدون مشکلات نبود پورت مخابراتی

پینگ پایین در بازی آنلاین

LTE در مقایسه با اینترنت همراه

امکان استفاده‌ی چندین کاربر به‌صورت هم‌زمان

سرعت و پایداری در آپلود، دانلود و ...

اتصال از طریق کابل و وای‌فای به صورت هم‌زمان

مصرف کمتر باتری تلفن همراه

مناطق تحت پوشش

مبین‌نت به عنوان اپراتور اصلی ارائه‌دهنده‌ی اینترنت ثابت بی‌سیم توانسته تاکنون بسیاری از نقاط مختلف کشور را تحت پوشش اینترنت پرسرعت LTE قرار دهد و همچنین تصمیم به توسعه‌ی مناطق تحت پوشش گرفته و به‌زودی تعداد بیشتری از شهرهای کشورمان را تحت پوشش قرار خواهد داد.

 

طرح ویژه اینترنت LTE

۵۰ گیگابایت ۶ماهه

۱,۳۶۹,۰۰۰ تومان

+۵۰ گیگابایت حجم هدیه

طرح ویژه تمدید

۸۰ گیگابایت ۳ ماهه

۱۴۵،۰۰۰ تومان

سرعت تا ۴۰ مگابیت بر ثانیه

حجم اضافه

۱۰ گیگابایت حجم اضافه

۲۴.۴۰۰ تومان

برای مشترکینی که حجم بیشتری نیاز دارند

روش‌های خرید از مبین‌نت

شما هم به جمع صدها هزار مبین‌نتی بپیوندید و سرعت پایدار اینترنت را تجربه کنید. کافی است از یکی از سه روش زیر برای کسب اطلاعات بیشتر یا خرید اقدام کنید.