اخبار و مقالات

تازه‌ترین اخبار و مقالات مبین‌نت را مشاهده کنید.

۱۶:۲۹:۰۵ ۱۴۰۰-۱۲-۲۲

مجمع سالانه هیئت مدیره مبین‌نت برگزار شد

جلسه ارائه گزارش سالانه هیئت مدیره به مجمع عمومی عادی صاحبان سهام برای سال مالی منتهی به ۳۰ آذر ۱۴۰۰ با حضور رییس، اعضای هیئت مدیره و مدیران همراه اول برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ارتباطات مبین‌نت، مدیرعامل و هیئت مدیره مبین‌نت گزارش عملکرد سال جاری و چشم‌انداز ۴ ساله این شرکت را به مجمع سهام داران ارائه کردند. نکته قابل توجه درباره این گزارش این بود که حسابرسی این شرکت بدون هیچ بند شرطی انجام شد.

حسین طهرانی مدیرعامل شرکت ارتباطات مبین‌نت در این جلسه از پیشرفت‌های چشم‌گیر مبین‌نت در سال اخیر خبر داد و اعلام کرد که در یک سال گذشته فروش محصولات مبین‌نت ۵۶ درصد رشد داشته و رشد سود عملیاتی این شرکت نیز ۶۰ درصد می‌باشد. همچنین میزان ترافیک میانگین مصرفی روزانه نسبت به سال مالی گذشته افزایش داشته است.

:از دیگر دستاوردهای مبین‌نت در سال اخیر که در این گزارش مطرح شد، موارد زیر را می‌توان نام برد

طراحی و پیاده‌سازی چندین سایت جدید در مناطق پرترافیک

افزایش ظرفیت شبکه دسترسی، بدون خرید تجهیزات جدید و با استفاده از کریر جدید و فرکانس چهارم

بهبود تجربه مشتریان و افزایش ترافیک شبکه با بهینه‌سازی مسیر اینترنت

پیاده‌سازی راهکارهای فنی برای سرویس‌های جدید از قبیل SD-WAN، DSL، VSaaS، Contact Center و…

مبین‌نت در حوزه IoT هم توانست به دستاورد‌های قابل توجهی برسد. پروژه اپراتور هوشمند حریق، هوشمندسازی فروشگاه‌های زنجیره‌ای رفاه، پروژه هوشمندسازی ۲۰۰ هزار هکتار زمین زراعتی وزارت جهاد کشاورزی همچنین خدمات هوشمند بانکی و… نمونه‌هاییاز پروژه‌های موفق واحد اینترنت اشیا مبین‌نت در سال ۱۴۰۰ بوده است.

مبین‌نت در حوزه مشتریان سازمانی، رتبه دوم سهم بازار را به خود اختصاص داده و محصول VPN سازمانی این شرکت به‌عنوان پرطرفدارترین محصول این واحد مشخص شد.

مهدی غیناقی رئیس هیئت مدیره مبین‌نت نیز از ورود و سرمایه‌گذاری در حوزه‌های جدید، سرمایه‌گذاری در توسعه شبکه و زیرساخت این شرکت و همچنین ورود مبین‌نت به تالار بورس در سال ۱۴۰۱ خبر داد.

در آخر سهام‌داران مجموعه از اعضای هیئت مدیره، مدیرعامل و تمامی کارکنان شرکت ارتباطات مبین‌نت در راستای تحقق دستاوردهای فوق تقدیر به عمل آوردند و با تاکید بر تحقق اهداف و چشم‌اندازهای مشترک آتی یعنی حرکت در مسیر تحول دیجیتال، همراهی و همکاری خود را با مجموعه مبین‌نت اعلام کردند.