اخبار و مقالات

تازه‌ترین اخبار و مقالات مبین‌نت را مشاهده کنید.

نمایشگاه تلکام
۱۷:۵۹:۰۸ ۱۴۰۰-۱۰-۱۴

سرویس‌های فناورانه مبین‌نت در نمایشگاه تلکام

بیست و دومین نمایشگاه بین‌المللی مخابرات، فناوری اطلاعات و راه‌حل‌های نوآورانه (تلکام)، از 2 تا 5 دی 1400 با حضور مبین‌نت و سایر شرکت‌های فعال در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد.

مبین‌نت در سال‌های اخیر  با توسعه فعالیت‌های خود، قدم در مسیر تازه‌ای گذاشته است و تلاش کرده تا در بستر فناوری‌های ارتباطی و اینترنتی خود، طیف متنوعی از سرویس‌ها و راهکارهای ابری را طراحی و عرضه کند و در مسیر هوشمندسازی و تحول دیجیتال کنار کسب‌وکارها، سازمان‌ها و صنایع باشد.

در این دوره از نمایشگاه تلکام، مبین‌نت با هدف معرفی و ارائه راهکارها و فناوری‌های سازمانی خود حضور یافت و سرویس‌های جامعی شامل راهکارهای ارتباطات سازمانی، سرویس‌های خدمات موبایل و تلفن سازمانی، زیرساخت و مرکز داده، خدمات ابری سازمانی و اینترنت اشیا را در این دوره از نمایشگاه معرفی و ارائه کرد. همچنین برای 8 سرویس سازمانی طرح‌های ویژه در نظر گرفته شد که با استقبال مدیران سازمان‌ها و صاحبان صنایع گوناگون همراه شد.

مبین نت در نمایشگاه تلکام سرویس زیرساخت ابری خود با نام ” مبیکلود” را که به تازگی به بهره‌برداری رسیده‌است، معرفی کرد. این سرویس تمام ابری، چالش‌های بسیاری از کسب‌وکارهای نوپا، شرکت‌های کوچک و متوسط و فریلنسرهای حوزه IT را در تامین منابع زیرساختی برای نگهداری و پردازش اطلاعات وبسایت‌ها و نرم‌افزارها رفع کرده است.

مبین‌نت از بستر پویای نمایشگاه تلکام برای ایجاد تعامل سازنده و اثربخش با عموم بازدیدکنندگان و صاحبان کسب‌وکارها استفاده کرد تا به سهم خود در توسعه فناوری‌های هوشمند و رفع دغدغه‌ها و نیازمندی‌های حوزه‌های موردنظر گام بردارد.