چرا مبین نت

 

مبین نت، به عنوان یک اپراتور پیشرو در صنعت تلکام، همراه به سرمایه ی انسانی خود به مثابه ارزشمندترین منابع سازمان نگریسته است و از این رو (تلاش برای ارتقاء سطح دانش و توانمندی های سرمایه انسانی خود) را به عنوان یک هدف بنیادین تعریف نموده است. حاصل این تفکر، ایجاد سازمانی خلاق، پویا و نوآور متشکل از بیش از ۵۰۰ پرسنل است که اکثریت قریب به اتفاق این نیروها جوان و دارای تحصیلات عالی می باشند که از بهترین دانشگاه های کشور فارغ التحصیل شده اند. طبق تخمین های انجام شده، شرکت ارتباطات مبین نت در کنار کارآفرینی مستقیم، بین ۵.۰۰۰ الی ۶.۰۰۰ فرصت شغلی نیز به طور غیرمستقیم ایجاد نموده است.

کانون ارزیابی

تیم جذب مبین نت با ملاک قراردادن مدل های شایستگی کارشناسان و مدیران، با تکیه بر تجربه چند ساله ارزیابی متقاضیان استخدام و ارتقا و با استفاده از ابزارهای متنوع و کارآمد(موارد ذیل) و تستهای معتبر جهانی به ارزیابی متقاضیان جذب و استخدام می پردازد:

 • مصاحبه مبتنی بر شایستگی
 • آزمونهای تخصصی
 • آزمونها و تست های معتبر و استاندارد بین المللی شخصیت شناسی و...
مدل شایستگی مبین نت

آموزش و توسعه کارکنان

افزایش توانمندی ها و مهارت های ادراکی و عملیاتی کارکنان یکی از راهبردهای اصلی رهبران جهت اطمینان از توسعه شایستگی کارکنان می باشد. مطابق با این فرآیند که براساس استاندارهای بین المللی می باشد. نیازهای آموزشی کارکنان شامل موارد مربوط به رفع شکاف بین نیازمندی های شغل و توانمندی های شاغل، نیازمندی های تحقق استراتژی ها، فرصت های بهبود حاصل از ارزیابی عملکرد و... شناسایی و در راستای پوشش و توسعه شایستگی کارکنان، برنامه ریزی های لازم انجام می گیرد.

 

محیط کار آرمانی

ارزیابی و اندازه گیری فاصله سازمان با استاندارهای محیط کارآرمانی و ارائه راهکارهای مناسب سازمانی برای ایجاد یک محیط کارآرمانی از طریق همراهی سازمان در مسیر اسقرار محیط کارآرمانی با روش مربیگری و بهینه سازی ساختارها و نظامهای لازم برای ساختن محیط کارآرمانی و کمک به بهینه سازی فرهنگ سازمانی در هماهنگی کامل با استاندارهای محیط کارآرمانی، ساختن محیط کارآرمانی، به شرکت کمک می کند تا به موفقیت های سازمانی پایدار دست پیدا کند. معیارهای موثر بر محیط کارآرمانی در مبین نت به شرح ذیل می باشد.

 

ارزش های سازمانی

 

رهبران سازمان با هدف حمایت از ارزش های سازمانی و ایفای نقش الگو در این زمینه، با الگوبرداری از مدل های تعالی سازمانی و تدوین نقشه راه سرآمدی سازمان، راهکارهای اشاعه ارزش ها در سازمان را تعیین وحمایت نموده اند.

تعامل کار و زندگی

نظر به نقش کلیدی خانواده و در راستای حفظ و نگهداشت کارکنان، توجه به تعامل کار و زندگی از اولویت های ما در افزایش رضایت کارکنان است. ما خانواده کارکنان را نیز در طراحی سیستم پرداخت مزایا و جبران خدمات مدنظر قرار می دهیم و سعی می کنیم در محیطی سالم و پویا، شرایطی انعطاف پذیر همراه با برنامه های متنوعی را برای کارکنان فراهم نماییم. برخی عنواین این برنامه ها عبارتند از:
 
 • کنترل ساعات اضافه کاری کارکنان
 • تکریم خانواده کارکنان در مناسبت های مختلف مانند دانش آموزان برتر
 • اهدای هدایا به مناسبت های مختلف از جمله ازدواج همکار، تولد فرزند
 • فراهم آوردن تسهیلات رفاهی، ورزشی و تفریحی برای کارکنان و خانواده ایشان از جمله هتل، باشگاه های ورزشی و رستوران های خانوادگی

سلامت جسم و روان

فراهم آوردن شرایط و تسهیلاتی جهت بهره مندی کارکنان از سلامت کامل جسم و روان هدف ما در راستای دستیابی به محیط کارآرمانی می باشد. برخی از برنامه های سلامت کارکنان در مبین نت شامل موارد ذیل است:
 • بیمه عمر و حوادث
 • استقرار پزشک در شرکت
 • استقرار روانشناس در شرکت
 • توجه به تغذیه و بهداشت غذایی کارکنان
 • نظارت بر رعایت اصول بهداشتی در سازمان
 • فراهم کردن محیط کاری سالم براساس استانداردهای معتبر
 • فراهم کردن خدمات بیمه درمانی

جبران خدمات و مزایا

در راستای تحقق اهداف کلان سازمان در خصوص ارتقای انگیزه کارکنان و ایجاد تعلق سازمانی و با عنایت به ارزش سازمانی، و به منظور حفظ و نگهداشت منابع انسانی و تقویت تعلق خاطر آنان به شرکت با جبران شایسته و نظام مند خدمات کارکنان و ایجاد رابطه برد - برد بلند مدت با کارکنان اقدام به ایجاد و بهبود مستمر سبد جبران خدمات مناسب با مشاغل سازمانی نموده ایم. از حقوق و مزایای نقدی چون مزایای ثابت، انواع پاداشهای متناسب با عملکرد و صندوق پس انداز وام گرفته تا مزایای غیرنقدی نظیر انواع بیمه های درمانی، برنامه های حمایتی و پزشکی و ...
زمینه های همکاری با مبین نت

جدول فرصت های شغلی

نحوه همکاری با مبین نت

مبین نت با در نظر گرفتن دانش و تجربیات متقاضیان استخدام، هچنین با توجه به مهارتها، نگرشها و ویژگیهای شخصیتی، متقاضیان واجد شرایط را در مناسبترین و شایسته ترین جایگاه سازمانی قرار میدهد. با عنایت به این فرایند، توسعه توانمندی افراد با توجه به مسیر شغلی شان در گامهای بعدی ممکن میشود.

 

روش های همکاری

 1. ۱-چگونه درخواست همکاری با مبین نت را ارسال نمایم؟
 2. جهت ارسال رزومه کلیک کنید
 3. ۲-با وجود اینکه نمی توانم فرصت شغلی را در وب سایت شما پیدا کنم آیا باز هم می توانم درخواست بدهم؟
 4. با توجه به اینکه سیاستهای استخدامی شرکت هر ساله و در هر فصل برای مشاغل مختلف متفاوت است فرم درخواست همکاری را به دقت تکمیل نمایید. همکاران ما پس از بررسی رزومه ها بر اسا رشته تحصیلی، سابقه کار و اطلاعات فرم، رزومه را به منظور بررسی و اعلام نظر برای واحدهای مربوطه اسال می کنند.