اخبار مبین‌نت

روند توسعه‌ی شبکه‌ی TD-LTE همچنان ادامه دارد...
يکشنبه ۲۲ مرداد

روند توسعه‌ی شبکه‌ی TD-LTE همچنان ادامه دارد...

با اضافه شدن چهار شهر ساری، بندرانزلی، پرند و پردیس تعداد شهرهای تحت پوشش TD-LTE مبین‌نت به نوزده شهر رسید.
مبین نت طرح‌های تشویقی TD-LTE را در تابستان افزایش می‌دهد.
دوشنبه ۰۲ مرداد

مبین نت طرح‌های تشویقی TD-LTE را در تابستان افزایش می‌دهد.

مبین نت طرح‌های تشویقی TD-LTE را در تابستان افزایش می‌دهد. مبین‌نت در حاشیه‌ی بیست و سومین دوره نمایشگاه بین المللی  الکامپ امسال اعلام کرد تلاش می‌کند که تا پایان سال همه‌ی مودم‌های وایمکس را با سرویس TDLTE جایگزین کند. حسین ریاضی، مدیرعامل شرکت مبین‌نت در نشست خبری با حضور اصحاب رسانه و خبرنگاران  در خلال برگزاری بیست و سومین دوره نمایشگاه الکامپ گفت: یک سال پیش سرویس TD LTE توسط مبین نت رونمایی شد و 14 شهر کشور تحت پوشش این شبکه قرار گرفت و قرار است ظرفیت این شبکه تا ۳۰ برابر افزایش یابد.
تخفیف برای مشتریان TD-LTE و هدیه برای مشترکین وایمکس مبین‌نت در نمایشگاه الکامپ
سه شنبه ۲۷ تير

تخفیف برای مشتریان TD-LTE و هدیه برای مشترکین وایمکس مبین‌نت در نمایشگاه الکامپ

شرکت ارتباطات مبین‌نت از ارائه‌ی طرح‌های این شرکت ویژه‌ی نمایشگاه الکامپ خبر داد. مبین‌نت در نمایشگاه الکامپ امسال، ثبت‌نام ارتقای مشترکین وایمکس به TD-LTE را تنها با مبلغ 50 هزار تومان فراهم کرده است. این درحالی است که کلیه‌ی بازدیدکنندگان می‌توانند در روزهای برگزاری نمایشگاه با مراجعه به غرفه‌های مبین‌نت، ثبت‌نام اینترنت پرسرعت TD-LTE را به‌همراه نصب رایگان تنها با مبلغ 150 هزار تومان انجام دهند.  درخصوص مشترکین وایمکس نیز مطابق دوره‌های قبلی طرح پاسداشت مشترکین وایمکس مبین‌نت، در قالب اهدای پین‌شارژهای رایگان و ثبت‌نام طرح ویژه‌ی یک‌ماهه به‌همراه 20 گیگابایت حجم و به مبلغ 15 هزار تومان انجام می‌شود. 
اسامی برندگان قرعه‌کشی سامانه‌ی اندازه‌گیری میزان رضایت کاربران اینترنتی اعلام شد.
سه شنبه ۱۳ تير

اسامی برندگان قرعه‌کشی سامانه‌ی اندازه‌گیری میزان رضایت کاربران اینترنتی اعلام شد.

بر طبق اعلام سایت سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی؛ اولین قرعه‌کشی ارزیابی میزان رضایت کاربران حوزه‌های فناوری اطلاعات انجام شده و برندگان این ارزیابی در پورتال این سازمان به نشانی www.cra.ir، معرفی شده‌اند.
مبین‌نت به‌عنوان اپراتور برتر بی‌سیم اینترنت ثابت انتخاب شد.
چهارشنبه ۳۱ خرداد

مبین‌نت به‌عنوان اپراتور برتر بی‌سیم اینترنت ثابت انتخاب شد.

 براساس نتایج ارزیابی سازمان تنظیم مقررات از اپراتورهای دارای پروانه انتقال داده مبتنی بر فناوری بی‌سیم، شرکت ارتباطات مبین‌نت در هفتمین ارزیابی، رتبه‌بندی و انتخاب اپراتورهای برتر در حوزه‌های ثابت و سیار؛ موفق به کسب مقام نخست دربین اپراتورهای ارائه‌دهنده‌ی اینترنت بی‌سیم ثابت  درسال 1395 شد.   
اینترنت تا 40 مگابیت مبین‌نت در شهر گرگان
يکشنبه ۱۰ ارديبهشت

اینترنت تا 40 مگابیت مبین‌نت در شهر گرگان

اینترنت تا 40 مگابیت مبین‌نت در شهر گرگان در راستای توسعه شبکه  اینترنت پر سرعت ثابت مبین نت (TD-LTE) ، این‌بار نوبت به شهر گرگان رسید. از این پس ساکنین عزیز شهر زیبای گرگان می‌توانند با خیال راحت اینترنت ثابت بی‌سیم خانگی را تا سرعت 40 مگابیت بر ثانیه تجربه کنند.
TD-LTE مبین نت در شهر اهواز
سه شنبه ۲۹ فروردين

TD-LTE مبین نت در شهر اهواز

TD-LTE مبین نت در شهر اهواز همزمان با برگزاری دومین دوره از نمایشگاه کامپیوتر و اتوماسیون اداری، الکامپ شهر اهواز، این شهر به جمع سایر شهرهای تحت‌پوشش شبکه TD-LTE پیوست. هم‌اکنون ساکنان شهر اهواز به  عنوان هشتمین شهر کشوردر کنار شهرهای تهران، کرج، ری، کیش، مشهد، قم و ارومیه می‌توانند از خدمات اینترنت پرسرعت خانگی بی‌سیم ثابت بهره‌مند شوند.
TD-LTE مبین‌نت در شهر قم
دوشنبه ۲۱ فروردين

TD-LTE مبین‌نت در شهر قم

پس از شهرهای تهران، ری، کرج، کیش، مشهد و ارومیه ششمین شهر نیز به شبکه TD-LTE مبین‌نت پیوست. هموطنان عزیر ساکن در شهر قم از این پس می‌توانند اینترنت پرسرعت بی‌سیم ثابت را تا سرعت 40 مگابیت تجربه کنند. این درحالیست که مشترکین فعلی وایمکس مبین‌نت مستقر در این شهر نیز می‌توانند با شرایط بسیار استثنایی نسبت به مهاجرت از وایمکس به TD-LTE مبین‌نت اقدام نمایند.
اعطای لوح نشان سرآمدی و تندیس بلورین ICTINQA  به مبین‌نت
چهارشنبه ۲۵ اسفند

اعطای لوح نشان سرآمدی و تندیس بلورین ICTINQA به مبین‌نت

در ششمین دوره جایزه ملی کیفیت ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران ICTINQA شرکت ارتباطات مبین‌نت ضمن کسب بالاترین امتیاز در بین ادوار برگزاری این ارزیابی، دربین اپراتورهای فناوری اطلاعات و ارتباطات موفق به کسب تندیس بلورین جایزه ملی کیفیت شد. در این مراسم که همزمان با آغاز یکصد و چهلمین سال فعالیت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات و با حضور دکتر محمود واعظی، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات، دکتر سید ابوالحسن فیروزآبادی، دبیر شورای عالی مجازی و رییس مرکز ملی فضای مجازی، و مهندس محمد جواد آذری جهرمی، مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت برگزار شد، از برگزیدگان جایزه ملی کیفیت ارتباطات و فناوری اطلاعات تقدیر به عمل آمد.
مدیرعامل مبین‌نت در بین مهندسین برجسته‌‌ی کشور
يکشنبه ۰۸ اسفند

مدیرعامل مبین‌نت در بین مهندسین برجسته‌‌ی کشور

پنجم اسفند ماه سیزدهمین آیین نکوداشت برگزیدگان مهندسی کشور، همزمان با روز مهندس در فرهنگستان علوم کشور برگزار شد. در این مراسم از سه استاد، پنج دانشمند جوان و سه مهندس برجسته تجلیل شد و 11 برجسته‌ی مهندسی کشور جایزه‌ی خود را از دستان دکتر رضا داوری اردکانی ریاست فرهنگستان علوم دریافت کردند. مهندس حسین ریاضی مدیرعامل شرکت ارتباطات مبین‌نت نیز به پاس سالها فعالیت در بخش‌های مختلف صنایع الکترونیک، مخابرات و کامپیوتر به عنوان مهندس برجسته در حوزه برق و کامپیوتر معرفی شد. تجلیل از مهندسان برجسته کشور مراسمی است که هر ساله توسط فرهنگستان علوم برگزار می‌شود و منتخبان برگزیده در حوزه‌های مختلف مهندسی براساس رزومه، تحصیلات، فعالیت‌های علمی و... انتخاب شده و مورد تجلیل قرار می‌گیرند.