ویدیو کنفرانس ( Mobinnet Team Talk)

محصول ویدیو کنفرانس مبین‌نت
Mobinnet Team Talk

تیم‌تاک مبین‌نت چیست؟

این محصول مرزهای کاری موجود بین متخصصان، شبکه‌ی مشتریان، تیم‌های بیرون از شرکت و شرکا را از بین برده و امکان مدیریت سیکل کامل همکاری با تمامی اعضا، از جمله مذاکرات و صحبت‌های روزانه، به اشتراک‌گذاری اطلاعات، برگزاری جلسات آنلاین، ایجاد و مدیریت گروه‌های مختلف را فراهم می‌کند. تیم‌تاک فضای همکاری یکپارچه را ارائه می کند تا به نیاز تیم‌های کاری در قالب یک محصول واحد پاسخ داده و موجب افزایش بهره‌وری در کلیه‌ی فعالیت‌های تیمی شود. همچنین با ارائه‌ی API استاندارد سرویس این امکان برای شما وجود دارد تا از قابلیت‌های این سرویس به‌صورت دلخواه در توسعه‌ی یک محصول جدید با امکانات ارتباطی و یا در سرویس ارتباطی موجود خود استفاده نمایید.

امکانات اصلی تیم‌تاک مبین‌نت

ایجاد گروه‌های مختلف کاری
کنفرانس صوتی و تصویری و چت داخلی
ارسال پیام و به اشتراک‌گذاری فایل
مدیریت یکپارچه‌ی اسناد و وظایف
سرویس یکپارچه‌ی گفتگو برای ارتباط تعاملی با بازدیدکنندگان سایت
مدیریت تقویم و رویدادها
فضای ابری برای ذخیره‌سازی داده
نسخه اپلیکیشن، موبایل، وب و دسکتاب
راهکارهای تیم‌تاک مبین‌نت

تیم‌تاک مبین‌نت چه راهکارهایی را ارائه می‌دهد؟

راهکاری برای تعامل و ارتباطات یکپارچه و افزایش بهره وری در تیم کاری شما
برگزاری جلسات و کنفرانس آنلاین، ارجاع کار، مدیریت رویدادها، به اشتراک‌گذاری فایل، مدیریت یکپارچه اسناد و امکانات دیگر همگی در مکالمات شما با تیم‌های کاری، همیشه در همه‌جا و هر زمان با تیم‌تاک در جریان خواهد بود.

راهکاری برای افزایش توانایی فروش آنلاین شما
امروزه سامانه‌های وب‌چت در سایت شما این امکان را فراهم می‌کند تا اولین تعامل با مشتری را داشته باشد ولی پس از آن، شما برای ارتباط مجدد با مشتریان خود مجبور خواهید بود تا از طریق ده‌ها مسیرارتباطی پراکنده دیگر مانند ایمیل، تماس‌های تلفنی و پیامک با آن‌ها در تماس باشید. تیم‌تاک این امکان را به بازدید‌کنندگان سایت شما می‌دهد تا به‌راحتی با شما در تعامل بوده و شما در گروه‌های مختلف کاری به صورت یکپارچه با دعوت کارشناسان متخصصی با آن‌ها هم زمان در ارتباط باشید تا بازدید‌کندگان سایت شما تبدیل به مشتریان شما شوند.

راهکاری برای افزایش سطح رضایت‌مندی با ایجاد یک تجربه‌ی جدید در ارتباط با مشتریان
با استفاده از امکانات تیم‌تاک در کانال‌های ارتباطی متعدد و افزودن امکانات تعاملی و ارتباطی یکپارچه در نقاط تماس با مشتریان خود یک تجربه‌ی جدید و بهبود‌یافته را با آنها به اشتراک بگذارید، در تمامی این نقاط شما می‌توانید امکاناتی مثل چت آنلاین، تماس صوتی و تصویری، ویدیو کنفرانس، جلسات آنلاین، به اشتراک‌گذاری فایل و سایر امکانات تیم‌تاک را برای بهبود تجربه‌ی کاربری مشتریان در ارتباط و پشتیبانی از آنها اضافه نماﯾﯿد.

راهکاری برای توسعه‌ی یک سرویس جدید در کسب‌وکارتان با استفاده از امکانات وAPI سرویس تیم‌تاک
اپلیکیشن خود را با استفاده از امکانات تیم‌تاک، بسازید و توسعه دهید. کلیه‌ی ماژول‌های تیم‌تاک از جمله کنفرانس صوتی و تصویری، به اشتراک‌گذاری فایل و... در اختیار شما است تا اپلیکیشن خود را تولید نماﯾﯿد.

مزایا و ویژگی‌های تیم‌تاک مبین‌نت

هاستینگ سرویس در دیتاسنتر مبین‌نت
حذف هزینه‌های مربوط به خرید تجهیزات
دسترسی در هر زمان و مکان به سرویس با استفاده از اپلیکشین وب و موبایلی
بازگشت سریع سرمایه زمانی که تیم‌تاک به افزایش توان فروش شما کمک می‌کند
افزایش بهره‌وری و چابکی سازمان در استفاده از تیم‌تاک برای ارتباطات و تعاملات سازمانی
سیستم یکپارچه مدیریت و نظارت بر وظایف کارکنان سازمان
ارتباط با کارشناسان

با شما در ارتباط هستیم

فرم زیر را پر کنید کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.