اینترنت پرسرعت جیبی
اینترنت پرسرعت جیبی

داشتن یه اینترنت خوب که همه جا همراهت باشه و بتونی با چندین دستگاه بهش متصل بشی دیگه کار سختی نیست. اگه میخوای مثل یه کاربر حرفه ای از اینترنت سرعت بسیار بالا و بدون تاخیر استفاده کنی، LTE مبین نت بهترین گزینه برای شماست. با تجربه سرعت 40 مگابیت بر ثانیه با پوشش سراسری برای تماشای آنلاین فیلم و سریال، دانلود و آپلود فایل‌های حجیم، استریم آنلاین بازی‌ها، وب‌گردی و استفاده از شبکه‌های اجتماعی دیگه جای هیچ نگرانی نخواهید داشت. مودم جیبی مبین نت بدون نیاز به کابل برق و خط تلفن و غیره، اینترنت پرسرعت و باکیفیت رو در اختیار شما قرار میده. اینترنت خودتون رو میتونید ازین به بعد همراه داشته باشید …

طرح‌های ورود اینترنت LTE

فرم ثبت درخواست

اطلاعات زیر رو برای درخواست سرویس‌ اینترنت پرسرعت LTE تکمیل کنید تا در اولین فرصت باهاتون تماس بگیریم. کمتر از 72 ساعت دیگه اینترنت پرسرعت براتون فعال می‌شه.

طرح انتخاب شده:

*
*
*
*

پرسش و پاسخ

اینترنت LTE چیست؟
مزایای اینترنت LTE نسبت به ADSL چیست؟
مزایای اینترنت LTE نسبت به اینترنت موبایل چیست؟
مزایای اینترنت TD-LTE مبین نت نسبت به سایر شرکتها چیست؟

یه جیب پر از اینترنت …

اینترنت بی‌سیم LTE آخرین تکنولوژی ارائه اینترنت پرسرعت در کشور مبتنی‌بر نسل ۴.۵ است که با سرعت تا ۴۰ مگابیت بر ثانیه، مناسب‌ترین اینترنت برای بازی آنلاین، دانلود زیاد ، تماشای آنلاین ویدیو، استفاده از شبکه‌های اجتماعی و سایر استفاده‌های حرفه‌ای از اینترنت است. یکی از بزرگترین مزیت فناوری LTE نسبت به دیگر فناوری‌های ارائه‌ی اینترنت، پینگ پایین آن است. اما درکنار اینها LTE مبین نت باتکیه بر نسل 4.5، مزیتهای دیگری نیز نسبت به اینترنت ADSL و اینترنت موبایل دارد. شما هم به جمع صدها هزار مبین‌نتی بپیوندید و سرعت پایدار اینترنت را تجربه کنید. کافی است فرم درخواست بالا را تکمیل فرمایید.