کمپین به پایان رسید
۰
۰
۰
۰

خونه تکونی کن

بهار 1402 داره هرروز بهمون نزدیک‌تر میشه و ما ایرانی ها طبق رسوم هزارساله خودمون شروع می‌کنیم به خونه تکونی کردن. چرا این خونه تکونی رو برای اینترنت خونه انجام ندیم؟ مودم های قدیمی که اکثرا هم نیاز به سیم دارن و باید به خط تلفن وصل بشن و در نهایت سرعت زیادی هم ندارن رو از خونه جارو کنیم و بجاش از جدیدترین نسل اینترنت خانگی با سرعت بالا لذت ببریم. با این خونه تکونی 5 گیگاهرتزی شما دیگه نیازی به خط تلفن ندارید، کافیه مودم رو به برق متصل کنید و از اینترنت پرسرعت لذت ببرین. نسل جدید مودم‌های پرسرعت مبین‌نت علاوه بر استفاده از استاندارد LTE Cat 6، از وای-فای نسل 5 پشتیبانی می‌کنن و امکان اتصال همزمان به باندهای 5GHz و 2.4Gz هم فراهم هستش. بهارتون سبز …

طرح های ورود اینترنت LTE

فرم ثبت درخواست

برای درخواست سرویس های طرح کمپین لطفا طرح مورد نظر را از سمت است انتخاب کرده و سپس فرم زیر را پر نمایید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم.

طرح انتخاب شده:

*
*
*
*

مناسب برای ...

 مودم MN6300D

طرح‌ های فوق به همراه سیمکارت و مودم MN6300D ارائه می‌شود که قابلیت پشتیبانی از شبکه‌های TD-LTE/FD-LTE را دارد. مودم MN6300D با پشتیبانی از استاندارد LTE Cat 6 و wireless دوبانده (امکان اتصال همزمان به باندهای 5GHz و 2.4Gz)، 4 عدد پورت LAN برای اتصال با کابل و 2 آنتن خارجی برای تقویت شبکه دیتا، امکان اتصال تا حداکثر ۳۲ کاربر را فراهم می‌کند و در رده مودم‌های فوق حرفه ای قرار دارد.