شبکه ملی بی‌سیم (Intranet)

ارتباطی امن، پایدار و گسترده
Intranet

شبکه ملی بی‌سیم

یکی از خدمات مبین‌نت مبتنی بر شبکه‌ی سراسری خود، ارائه‌ی اینترانت با نام تجاری شبکه‌ی ملی بی‌سیم (MWNN) است. این شبکه مانند اینترنت است با این تفاوت که تبادل اطلاعات در قالب شبکه‌ای محلی انجام می‌شود و کاربران با اتصال به آن تنها به منابع درون همین شبکه دسترسی خواهند داشت. بنابراین شبکه‌ی ملی بی‌سیم مبین‌نت برای ایجاد ارتباط بین نقاط مختلف در مقیاس جغرافیایی کشور مناسب است. هدف از این سرویس ارتباطی ایجاد شبکه‌ای گسترده و ارزان برای سازمان‌ها و شرکت‌هایی است که نیاز دارند میان دفاتر خود در سطح کشور ارتباط پایداری برقرار کنند. شبکه‌ی مبین‌نت با استفاده از فناوری TD-LTE امکان ایجاد این ارتباط را بدون وجود اختلالات و محدودیت‌های امنیتی اینترنت مهیا کرده است.

ویژگی‌های‌ شبکه ملی بی‌سیم مبین‌نت

ایجاد ارتباط پاپدار و با سطح دسترسی بالا
راه‌اندازی و جابه‌جایی سریع درصورت نیاز مشتری
پراکندگی وسیع در سراسر کشور
استقلال از شبکه‌ی جهانی اینترنت و اختلالات مربوط به آن
کاربردهای سرویس اینترانت مبین‌نت

شبکه ملی بی‌سیم مبین‌نت مناسب چه سازمان‌هایی است؟

اگر سازمان یا شرکت شما دفاتر مرکزی و شعبی در سراسر کشور دارد، نیازی به استفاده از اینترنت برای ایجاد ارتباط بین آن‌ها ندارید. اینترنت شبکه‌ای جهانی با الزامات امنیتی بسیار زیادی است و برای ایجاد ارتباطات در سطح کشور مناسب نخواهد بود. مبین‌نت برای رفع این نیاز، شبکه‌ای را طراحی کرده است که شما در قالب آن می‌توانید تمامی دفاتر موردنیاز خود را بدون اتصال به اینترنت، به یکدیگر متصل کرده و به تبادل هرگونه اطلاعات اعم از تصویری و... بپردازید. در شبکه‌ی بی‌سیم مبین‌نت تمامی نقاط متصل صرفاً به شبکه‌ی امن مبین‌نت متصل خواهند بود و شما هیچ نگرانی بابت اتصال آن‌ها به اینترنت نخواهید داشت.

مزایای شبکه ملی بی‌سیم مبین‌نت

مستقل از شبکه‌ی شهری مخابرات
گسترده در تمام استان‌ها تحت پوشش TD-LTE پرسرعت
سادگی و چابکی شبکه
انعطاف‌پذیری بالا و نیاز به کمترین تغییر در پیکره‌بندی شبکه‌ی کاربر
پشتیبانی ۷*۲۴ با تیم متخصص
ابزار نظارت و ارزیابی سطح خدمات
ارتباط با ابر مبین‌نت در تمامی نقاط موردنظر مشتری
استفاده از منابع درون شبکه به شیوه‌ی اشتراکی
سامانه‌ پشتیبانی مشتریان شبکه ملی بی‌سیم

پشتیبانی مبین‌نت در کنار شماست

درصورت بروز مشکل در هنگام اتصال و استفاده از سرویس شبکه ملی بی‌سیم، کارشناسان مبین‌نت از طریق شماره‌ ۸۳۸۶۹۷۰۰-۰۲۱ در تمام روزهای هفته بصورت ۲۴ ساعته پاسخگو بوده و مشترکین را راهنمایی می‌نمایند. در صورت عدم رفع مشکل پس از بررسی کارشناسان، با توجه به مستقر بودن کارشناس فنی مبین‌نت در تمام شهرهای تحت پوشش؛ پس از اعلام واحد پشتیبانی، کارشناس به محل مشترک اعزام گردیده و کلیه‌ی اقدامات لازم، همچنین پیگیری‌های مستمر در خصوص مرتفع نمودن مشکل سرویس مشترک تا زمان رفع کامل آن صورت می‌گیرد.
ارتباط با کارشناسان

با شما در ارتباط هستیم

فرم زیر را پر کنید کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.