چرا مبین‌نت
چرا مبین‌نت

اینترنت پرسرعت بی‌سیم

شرکت ارتباطات مبین‌نت «سهامی خاص» تنها دارنده‌ پروانه‌ سراسری ارائه خدمات ارتباطی باندپهن بی‌سیم بر بستر فناوری تی دی ال تی ای ( TD-LTE ) در ایران به‌شمار می‌رود و با هدف تبدیل شدن به انتخاب نخست مشتریان خدمات داده، ارتقای روزافزون سطح کیفی خدمات و ارج نهادن به عناصر بنیادین و حیاتی سازمان را که همانا مشتریان و ذی‌نفعان شرکت هستند، سرلوحه فعالیت‌های خود قرار داده است . در همین راستا شرکت ارتباطات مبین افتخار خدمت رسانی به کاربران اینترنت پرسرعت را به عنوان تنها اپراتور سراسریتی دی ال تی ای ( TD-LTE ) در کشور از سال 1388 داشته است و با ارائه خدمات مبتنی بر فناوری نسل چهار ثابت بهترین انتخاب را جهت دسترسی به اینترنت و خدمات داده برای کاربران اینترنت خانگی و اداری ارائه نموده است.

چرا مبین‌نت

پوشش سراسری

پایتخت، کلان‌شهرها، شهرهای بزرگ و کوچک تحت پوشش شبکه گسترده مبین‌نت هستند. امروز در بیش از ۳۹ شهر خدمات اینترنت پرسرعت را عرضه کرده‌ایم. در هر کجای ایران که باشید مبین‌نت با شماست.

چرا مبین‌نت
وی پی ان مبین‌نت وی پی ان مبین‌نت
وی پی ان مبین‌نت
 
 
 

شبکه اختصاصی مجازی

امروزه سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ برای اتصال دفاتر مختلف خود در سطح کشور نیازمند بستری امن، معتبر و باکیفیت هستند. شرکت ارتباطات مبین‌نت با ارائه شبکه اختصاصی مجازی در بیش از ۳۹ شهر ، گزینه‌ای مطمئن برای پاسخ به این نیاز است.

اینترنت همراه
نرم افزار موبایل

پهنای باند اختصاصی

شرکت ارتباطات مبین نت تنها شرکت ارائه دهنده خدمات اینترنت در ایران با بیش از ده گیگابیت بر ثانیه و دارای بیشترین پهنای باند اختصاصی کشور می‌باشد.

 
 

ما همواره بیداریم

مرکز خدمات و  پشتیبانی مبین‌نت با شماره تماس 1575 در تمام ساعات شبانه‌روز در دسترس است. متخصصان ما از تمام توان خود بهره می‌گیرند تا مشکلات احتمالی را در کمترین زمان ممکن و به بهترین شکل حل کنند. مبین‌نت در هر ساعت و در هر مناسبتی در کنار شما خواهد بود.