اگر مبلغ پرداخت شده با مبلغ طرح اشتراکی انتخاب شده مغایرت داشته باشد چه باید کرد؟

 پرداخت کمتر از مبلغ طرح
در این حالت تا زمان واریز مابه‌‌‌التفاوت مبلغ، طرح انتخابی شما فعال نخواهد شد (به این منظور می‌توانید از طریق پرداخت اینترنتی با کمک وب‌سایت مبین‌نت الباقی مبلغ طرح را واریز کنید)

- پرداخت بیشتر از مبلغ طرح انتخابی  
در صورت پرداخت مبلغی بیش از مبلغ طرح، این مبلغ در اعتبار حساب شما باقی‌مانده و به‌عنوان حجم اضافه، تمدید یا تغییر اشتراک‌های بعدی منظور خواهد شد. علاوه بر این شما می‌توانید درخواست عودت وجه خود را از طریق تکمیل فرم واریزی اشتباه در وب‌سایت اعلام نمایید.
پرداخت با شناسه‌ی اشتباه
در صورت واریز وجه طرح با شناسه پرداخت اشتباه، شما باید مبلغ را دوباره واریز کرده و درخواست خود را برای بازگشت وجه از طریق تکمیل تمام موارد خواسته‌شده در وب‌سایت مبین‌نت و در قسمت فرم واریزی اشتباه ارسال کنید. به‌منظور عودت وجه پرداختی لازم است شماره کارت‌بانکی فردی که مودم به نام او ثبت‌شده است  اعلام شود در غیر این صورت بازگشت وجه پرداختی امکان‌پذیر نخواهد بود.
با تکمیل همه‌ی موارد خواسته‌شده حداکثر بعد از گذشت 10 روز کاری این هزینه به‌حساب شما واریز می‌شود. لازم به ذکر است درصورتی‌که مبلغ اشتباه را به‌صورت اینترنتی پرداخت کرده‌اید لازم است شماره تراکنش پرداخت را از بانک  مربوطه دریافت و ارسال کنید. به‌این‌منظور هم‌چنین می‌توانید تصویر تأییدیه‌ی پرداخت اینترنتی که در پایان پرداخت نمایش داده می‌شود را از طریق فرم واریزی اشتباه ارسال کنید.


Powered by Tetis PORTAL