پشتیبانی

تصویر: 

Taxonomy term

آیا می‌توانم مودم وایمکس را به شخص دیگری انتقال بدهم؟

بله، می‌توانید با مراجعه‌ی حضوری مالک قدیم و جدید به همراه‌کارت ملی و در صورت نیاز نامه‌ی ارتقای سرعت به یکی از عوامل فروش مجاز و کلیه نمایندگی‌های شرکت مبین‌نت، اقدام به تغییر مالکیت مودم وایمکس نمایید.

Taxonomy term

نحوه درخواست فاکتور چگونه است و مدت زمان ارائه فاکتور چه مدت است؟

  • به صورت الکترونیکی

با مراجعه به صفحه‌ی مشترکین و انتخاب گزینه‌ی گزارش‌ها در منوی بالایی صفحه، بخش فاکتورها را انتخاب کنید، شما می‌توانید پس از مطالعه‌ی راهنما اقدام به دریافت فاکتور موردنظر خود نمایید.

Taxonomy term

فرم ور (Firmware) چیست؟

Firmware یا میان‌افزار، نرم‌افزار واسطی است که دسترسی به سخت‌افزار را میسر می‌کند و با استفاده از این نرم‌افزار واسط می‌توان تنظیم‌های موردنظر را روی مودم اعمال کرد. معمولاً با گذشت زمان، مشکلات نرم‌افزاری‌ای در Firmware های قدیمی به وجود می‌آیند، گاهی هم Firmware های قدیمی با برخی نرم‌افزارها یا سخت‌افزارهایی که تازه عرضه‌شده‌اند سازگار نیستند، بنابراین سازندگان سخت‌افزار نسخه جدیدی از Firmware را منتشر می‌کنند تا مشکلات احتمالی را برطرف کنند.

Taxonomy term

درصورتی‌که هزینه از حساب کسر شده ولی وارد پنل مبین‌نت نشده باشد، چه باید کرد؟

در اکثر موارد طی مدت‌زمان 72 ساعت وجه به‌ حساب شما بازخواهد گشت درصورتی‌که طی این مدت وجه به‌حساب برنگشت می‌توانید مراتب را از طریق پشتیبانی پیگیری  کنید.

Taxonomy term

چرا باید Firmware مودم‌های وایمکس مبین‌نت را به‌روزرسانی کرد؟

با ارتقای Firmware مودم، برخی مشکلات گزارش‌شده که ممکن است تعدادی از مشترکین اینترنت پرسرعت وایمکس مبین‌نت هم‌اکنون نیز با آن مواجه باشند برطرف خواهد شد؛ بنابراین به تمام مشترکینی که از هر یک از مودم‌های DX/IX-350, BM632W, BM8301, SWC9200, OX330P استفاده می‌کنند، پیشنهاد می‌کنیم با به‌روزرسانی مودم، کیفیت ارتباط اینترنتی خود را ارتقا دهند.

صفحه‌ها