دوشنبه ۱۵ آذر

مبین‌نت در اجلاس توسعه‌دهندگان فناوری TD-LTE

 

Description: cid:image002.jpg@01D24E29.274C4060شرکت ارتباطات مبین‌نت در بیستمین اجلاس توسعه‌دهندگان فناوری TDD-LTE که از 8 تا 10 آذر ماه در شهر اوزاکا ژاپن توسط انجمن extended Global Platform (XGP) و اجلاس توسعه‌دهندگان فناوری TD-LTE برگزار شد، حضور داشت.

 

در این مراسم سه روزه، در قالب کارگاه‌های تخصصی به بررسی اقدامات صورت گرفته در انجمن جهانی TD-LTE (GTI)، بررسی برنامه‌های اپراتورهای باند فرکانسی 3.5 گیگاهرتز برای حرکت به سمت 5G، بررسی 4G و 5G به عنوان محور اصلی این اجلاس پرداخته شد. شرکت ارتباطات مبین‌نت نیز به عنوان یکی از اعضای انجمن GTI و همچنین ارائه‌دهنده خدمات TD-LTE در باند فرکانسی  مذکور، در جلسات مربوط به مرور عملکرد و نقشه آینده اپراتورهای LTE حضور داشت.

 

در بخش کارگاهی؛ مهندس "ساسان کمیلی‌زاده" معاون بازاریابی و فروش شرکت ارتباطات مبین‌نت ضمن سخنرانی در خصوص وضعیت فعلی صنعت ارتباطات باندپهن ایران، شرایط توسعه‌ی شبکه مبین‌نت بر روی باند فرکانسی 3.5 گیگاهرتز را برای حاضرین تشریح کرد. مطالب مطرح شده توسط نماینده مبین‌نت در کنار معرفی دستاوردها و مزایای شبکه LTE مبین‌نت به شدت مورد استقبال مقامات ارشد حاضر در مجمع قرار گرفت.

 

پیش از این سخنرانی؛ معاون فنی اپراتور لینکرن ایتالیا و معاونان فنی دو اپراتور ژاپنی KDDI و NTT DoCoMo در خصوص راه‌های به‌کارگیری و توسعه طیف فرکانسی 3.5 گیگاهرتز در فناوری TD-LTE سخنرانی کرده بودند.

لازم به ذکر است انجمن XGP یک نهاد غیرانتفاعی بین‌المللی با هدف استاندارد سازی و بهبود ویژگی‌های بستر نرم‌افزاری جهانی درحال ارتقاء بوده که در برگزاری این اجلاس به ‌صورت مشترک با  GTI(انجمن جهانی TD-LTE) همکاری کرده است.

 

Description: cid:image003.jpg@01D24E29.274C4060

 

Description: cid:image004.jpg@01D24E29.274C4060