شرکت ارتباطات مبین‌نت پس از ارائه خدمات اینترنت وایمکس به بیش از 800 هزار مشترک در سراسر کشور به عنوان تنها اپراتور سراسری وایمکس در کشور، مفتخر است اعلام نماید با ارائه خدمات اینترنت پرسرعت بی‌سیم TD-LTE بهترین انتخاب را جهت دسترسی به اینترنت و خدمات داده برای کاربران اینترنت خانگی و اداری ارائه فراهم نموده است.

      خدمات اینترنت بی‌سیم TD-LTE ، جدیدترین فناوری ارائه اینترنت پرسرعت در کشور متناسب با نسل 4.5 ثابت است که با سرعت بسیار بالاتر نسبت به خدمات اینترنت ثابت مانند ADSL، برای تمامی کاربران خانگی و سازمانی مناسب است. سرعت و پایداری بالای خدمات اینترنت TD-LTE باعث شده این فناوری بهترین راهکار برای مشاهده فیلم آنلاین با کیفیت HD، دانلود فایل، بازی آنلاین، باز کردن سریع و آسان صفحات اینترنت، کاربری شبکه اجتماعی و ... باشد.

از مزایای خدمات اینترنت بی‌سیم TD-LTE مبین نت می‌توان به موارد زیر  اشاره کرد :   

  • امکان ارائه اینترنت سرعت بالا تا 40 مگابیت بر ثانیه
  • پایداری بالای اینترنت TD-LTE
  • بدون نیاز به خط تلفن ثابت برای برقراری خدمات اینترنت
  • بدون مشکلات محدودیت ظرفیت‌های مخابراتی و نبود پورت
  • نصب و راه‌اندازی سریع و آسان کمتر از 48 ساعت
  • امکان اتصال به صورت Wi-Fi به موبایل، تبلت، لپ‌تاپ و ...
  • امکان استفاده چندین کاربر به طور همزمان

 

 

  

     شرکت ارتباطات مبین‌نت در راستای جلب رضایت مشترکین خود شرایط بسیار ویژه‌ای را در نظر گرفته است تا مشترکین فعلی خدمات اینترنت وایمکس نیز بتوانند به راحتی و با دریافت خدمات اینترنت بی‌سیم TD-LTE لذت استفاده از سرعت تا 40 مگابیت بر ثانیه را تجربه کنند.

     مشترکین فعلی وایمکس مبین‌نت که در حال حاضر از مودم Dual WiMAX/TD-LTE استفاده می‌کنند، می توانند از شرایط ویژه‌ی دریافت سیم‌کارت TD-LTE به همراه 20 گیگابایت حجم هدیه و تخفیف ویژه نصب و راه‌اندازی بهره‌مند شده و اینترنت را در شبکه پرسرعت بی‌سیم TD-LTE تجربه کنند.

 

در صورتی که از این مودم وایمکس استفاده می کنید، برای دریافت سیم کارت نسل جدید TD-LTE اینجا کلیک کنید.

           

       هم‌چنین مشترکین مبین‌نت که از سایر مودم‌های وایمکس استفاده می کنند،  می توانند مودم اینترنت نسل جدید ثابت (TD-LTE ) را با تسهیلات بسیار ویژه‌ی تعویض مودم تا 100 هزار تومان تخفیف دریافت مودم و سیم کارت TD-LTE به همراه تخفیف ویژه نصب و راه‌اندازی دریافت نمایند.

 

در صورتی که از سایر مودم های وایمکس استفاده می کنید، برای دریافت مودم و سیم کارت نسل جدید TD-LTE اینجا کلیک کنید.

 

     برای دریافت خدمات اینترنت پرسرعت TD-LTE پس از پوشش دهی منطقه مورد نظر نسبت به ثبت درخواست خود اقدام فرمایید. در صورتی که شهر شما تحت پوشش شبکه TD-LTE مبین نت نباشد، در اولین فرصت پس از توسعه شبکه با شما تماس گرفته خواهد شد. گفتنی‌ست این شرایط ویژه تنها برای مشترکین وایمکس مبین‌نت و برای مدت محدودی امکان‌پذیر است.