Hosting

خدمات میزبانی امن و پایدار
خدمات میزبانی مبین‌نت

میزبان امن کسب‌وکار آنلاین شما

اگر شما هم جزو برنامه‌نویسان، کارشناسان و مدیران IT هستید پس به‌خوبی می‌دانید که وجود یک زیرساخت میزبانی مناسب اطلاعات چقدر می‌تواند در نگهداری از سرویس‌های فناوری اطلاعات مؤثر باشد. 
راه‌اندازی یک مرکز داده‎ مجهز در مبین‌نت این امکان را ما داده است که درکنار ارائه‌ی خدمات اینترنتی و ارتباطی، خدمات میزبانی سرورها را نیز از پاییز سال 1394 ارائه دهد. خدمت میزبانی مبین‌نت سرور مجازی، سرور اختصاصی و اجاره‌ی فضا هستند که باتکیه بر یک دیتاسنتر به‌روز و زیرساخت مجازی‌سازی در اختیار کلیه‌ی شرکت‌ها، استارت‌آپ‌ها و فعالان علاقه‌مند قرار می‌گیرد.
Dedicated / Colocation
سرور اختصاصی و اجاره‌ی فضا

هنگامی که حجم ترافیک موردنیاز مشتری از نرخی بالاتر می رود، دیگر سرور مجازی پاسخگو نیست و نیاز به منابع اختصاصی است. ما این خدمات را در قالب اجاره‌ی سرور اختصاصی در اختیار مشتریان قرار می دهیم. وجود خط اینترنت پرسرعت، امنیت سطح بالا و پشتیبانی به‌موقع سه ویژگی اصلی سرورهای اختصاصی مبین‌نت است که در مرکز داده‌ی این شرکت ارائه می‌شود. سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ، برای نگهداری و انتقال ترافیک خود، سرور تهیه کرده و در محل موردنظر خود نگهداری می‌کنند اما نگهداری سرور در ساختمان خود مشتری درکنار خلأ امنیتی، هزینه‌ی بالایی نیز در بردارد. از این‌رو یکی از خدماتی که به پشتوانه‌ی مرکزداده‌ی خود ارائه می‌کنیم، اجاره‌ی فضای فیزیکی برای نگهداری سرورهای مشتریان است.
درخواست سرویس
VPS
سرور مجازی (VPS )

سرورهای مجازی (VPS) مبین نت یکی از روش‎های میزبانی وب به ‌صورت مجازی با استفاده از منابع فیزیکی است. حساب کاربری (بلاگ یا وب سایت) هر مشتری در این نوع از میزبانی به دلیل اینکه از منابع تخصیص داده شده ی خود بهره‌مند است، فاقد مشکلات اساسی سطح کارایی خواهد بود که این موضوع از اهمیت بسیاری برخوردار است. سطح خدمات و قیمت مناسب پلن های سرور مجازی ما به گونه است که اکثر مشتریان عادی سرور مجازی، تبدیل به مشتریان راضی و مشتریان راضی تبدیل به مشتریان وفادار شده اند و در نتیجه اقدام به ارتقای سرویس خود نموده‌اند.
درخواست سرویس

برخی مشتریان سرویس پشتیبانی

سامانه‌ پشتیبانی مشتریان Hosting

پشتیبانی مبین‌نت در کنار شماست

درصورت بروز مشکل در هنگام استفاده از خدمات میزبانی، کارشناسان مبین‌نت از طریق شماره‌ ۸۳۸۶۹۳۳۳-۰۲۱ در تمام روزهای هفته بصورت 24 ساعته پاسخگو بوده و مشترکین را راهنمایی می‌نمایند. در صورت عدم رفع مشکل پس از بررسی کارشناسان، با توجه به مستقر بودن کارشناس فنی مبین‌نت در تمام شهرهای تحت پوشش؛ پس از اعلام واحد پشتیبانی، کارشناس به محل مشترک اعزام گردیده و کلیه‌ی اقدامات لازم، همچنین پیگیری‌های مستمر در خصوص مرتفع نمودن مشکل سرویس مشترک تا زمان رفع کامل آن صورت می‌گیرد.
ارتباط با کارشناسان

با شما در ارتباط هستیم

فرم زیر را پر کنید کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت.