خدمات میزبانی(HOST)

شرکت ارتباطات مبین نت افتخار دارد که با توجه به استانداردهای معتبر بین المللی، در طی ۳ سال گذشته موفق به ارایه خدمات میزبانی (Hosting) در بالاترین مرتبه کیفی شده است. فضای فیزیکی تجهیزات و سرورهای هاستینگ با هدف کاهش مصرف ترافیک بین الملل و افزایش امنیت اطلاعات، در داخل کشور و در داخل مکانی امن در درون مجموعه مبین نت قرار دارد. سه مزیت رقابتی این خدمات میزبانی عبارتند از : امنیت، ترافیک بالا و قیمت مناسب که نهایتا موجبات جذب سازمان ها و شرکت های بزرگ دولتی و غیر دولتی را فراهم نموده است.

سرور مجازی اختصاصی(VPS)

سرورهای مجازی (VPS) مبین‎نت یکی از روش‎های میزبانی وب به ‌صورت مجازی با استفاده از منابع فیزیکی است. حساب کاربری (بلاگ یا وب سایت) هر مشتری در این نوع از میزبانی به دلیل اینکه از منابع تخصیص‎ داده شده‎ی خود بهره‌مند است، فاقد مشکلات اساسی سطح کارایی خواهد بود که این موضوع از اهمیت بسیاری برخوردار است. 
سطح خدمات و قیمت مناسب پلن های سرور مجازی مبین‎نت به گونه‎ای است که اکثر مشتریان عادی سرور مجازی ما تبدیل به مشتریان راضی و مشتریان راضی تبدیل به مشتریان وفادار ما شده‎اند و اغلب اقدام به ارتقا سرویس خود نموده‎اند.

سرور اختصاصی(Dedicated)

هنگامی که حجم ترافیک موردنیاز مشتری از نرخی بالاتر می‎رود، دیگر سرور مجازی پاسخگو نیست و نیاز به منابع اختصاصی است. ما این خدمات را در قالب سرور اختصاصی در اختیار مشتریان قرار می‎دهیم. وجود خط اینترنت پرسرعت، امنیت سطح بالا و پشتیبانی به‌موقع سه ویژگی اصلی سرورهای اختصاصی مبین‎نت است که در مرکز داده‌ی این شرکت ارائه می‌شود.
ارائه‌ی سرویس سرور اختصاصی (Dedicated) در مبین‎نت، امکان دسترسی کاربران ایرانی به اطلاعات داخل مرزهای کشوری را به بالاترین ضریب ممکن رسانده است. امنیت، اطمینان در ارائه‌ی خدمات، ترافیک مطمئن، دسترسی آسان و پشتیبانی ۲۴*۷ موجب شده است که مشتریان ما استفاده از سرویس‎های هاستینگ شرکت مبین‎نت را بر سرویس های مشابه در دیتاسنترهای خارج از کشور، ترجیح دهند.

سرویس هم مکانی (Colocation)

سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ برای نگهداری و انتقال ترافیک، سرور تهیه کرده و در محل موردنظر خود نگهداری می‌کنند اما نگهداری سرور در ساختمان خود مشتری درکنار خلأ امنیتی، هزینه‌ی بالایی نیز در بردارد. از این‌رو یکی از خدماتی که به پشتوانه‌ی مرکزداده‌ی مبین‎نت ارائه می‌دهیم، اجاره‌ی فضای فیزیکی برای نگهداری سرورهای مشتریان ما است.
در حال حاضر به کاربران این امکان را می‎دهیم که سرور تهیه شده توسط خود مشتری، در رک‌های موجود در دیتاسنتر با اتصال به اینترنت با پهنای باند بالا و با تجهیزات محیطی برق اضطراری (UPS)، سیستم اطفای حریق و تهویه نیز در بهترین شرایط و همچنین اقدامات امنیتی فوق‎العاده (اقدامات امنیتی محیطی و اطلاعاتی)، محیطی امن و قابل اطمینان برای ارائه‎ی خدمات اشتراک فضا برای مشتریان نگهداری شود. استانداردهای زیرساختی دیتاسنتر شرکت ارتباطات مبین‌نت، منطبق با آخرین ویرایش استانداردهای بین‌المللی، آماده‌ی ارائه خدمات اجاره فضای دیتاسنتر به مشتریان است. 
از دیگر امتیازات این سرویس، امکان دسترسی آسان کارشناسان مشتری‎ها در بازه زمانی معین و روال مشخص به سرورها در محیط دیتاسنتر است که بسیار اهمیت دارد که از این بابت بازخوردهای خیلی خوبی را از سمت مشتریان خود دریافت کرده‎ایم.

Powered by Tetis PORTAL