شرکت ارتباطات مبین نت، ضمن تبریک سال نو و آرزوی بهترین احوال در سال ۹۶ خورشیدی به رسم هر ساله و به پاس همراهی کلیه مشترکین گرانقدر خدمات اینترنت پرسرعت، شرایط ویژه ای را تا روز ۲۵ ام فروردین ماه به شرح زیر در نظر گرفته است:

  • ارائه 20% تخفیف ویژه طرح های تمدید TD-LTE یک ساله با سرعت "تا40Mbps "
  • ارائه شرایط ویژه مهاجرت از وایمکس به TD-LTE در شهرهای تحت پوشش
  • ارائه طرح پرسرعت و بسیار اقتصادی یک ماهه وایمکس، ویژه عید نوروز
  • ارائه طرح رایگان شبانه با حجم دانلود نامحدود از ساعت 1 تا 7 صبح ویژه مشترکین وایمکس
  • ارائه طرح های یک ماهه، سه ماهه، شش ماهه و یک ساله وایمکس با سرعت "تا4Mbps " در مناطق دارای ظرفیت رادیویی
  • ارائه هدیه نوروزی ویژه مشترکین وایمکس به ازای مشارکت در طرح "اصلاح و یا تائید مشخصات" از طریق بخش حساب مشترکین

مشترکین خدمات اینترنت پرسرعت شرکت ارتباطات مبین نت در صورت تمایل به دریافت خدمات ویژه عید نوروز می توانند به بخش حساب مشترکین وایمکس با آدرس ecare.mobinnet.ir و بخش حساب مشترکین TD-LTE با آدرس my.mobinnet.ir  مراجعه نمایند.

همچنین شایان ذکر است مشترکین وایمکس مبین نت با شرکت در طرح "اصلاح و یا تائید مشخصات" در بخش حساب مشترکین، حجم هدیه خود را نهایتا تا سه روز کاری پس از ثبت اطلاعات دریافت خواهند نمود  و در نظر داشته باشید که حجم هدیه تنها در صورت فعال بودن طرح اشتراکی به مشترکین تخصیص داده خواهد شد . لذا در صورت فعال نبودن طرح ، ابتدا نسبت به تمدید یکی از طرح های ویژه نوروز اقدام نمایید و سپس با مشارکت خود در بخش تایید و اصلاح مشخصات ما را در خدمت رسانی موثرتر یاری رسانید .

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر به صفحه رسمی شرکت ارتباطات مبین نت در اینستاگرام به نشانی mobinnet.telecom مراجعه نمایید .

 

با شما سبز خواهیم ماند